iGP Manager 2.7 (ios)

iGP Manager

2.7
iGP Manager
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil cihazınızda gerçek zamanlı yarışlara katılmak ister misiniz?

8K çözünürlüğe sahip olan yarış pistleri ile oyuncuların karşısına çıkan iGP Manager, oyuncuların beğenisini toplamaya devam ediyor.

Android ve İOS platformunda 1 milyondan fazla oyuncu tarafından keyifle oynanan yapım, ücretsiz olarak karşımıza çıkmıştı. Sürükleyici yapısı ile dikkatleri üzerine çeken yapım, canlı yarış simülasyonu ile dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları ortak bir çatı altında birleştirerek aksiyon dolu yarışlar yapmasını sağlıyor.

Oyun içerisinde çok sayıda yarış pisti ve birbirinden farklı onlarca yarış aracı bulunmaktadır. Oyuncular seçtikleri yarışçıyı eğitebilir ve daha yetenekli bir sürücü haline getirebilirler. Oyuncular arkadaşları ile takım kurabilir ve dünya çapında yarışlara katılabilirler. Android ve İOS platformunda çapraz platform desteğine sahip olan mobil oyun, her iki platform oyuncularına birbirleri ile yarışma imkanı sunuyor.

Oyuncular kendileri için genel merkez inşa edebilir ve bu merkezde çeşitli antrenmanlar yapabilirler. Oyun içerisinde yer alan araçları geliştirebilir ve daha hızlı bir yapıya kavuşturabilirsiniz. Gerçek zamanlı olarak 32 kişiye kadar oynama imkanı veren yapım, gerçek zamanlı hava değişim döngüsüne de sahiptir.

YORUMLAR