Implosion 1.0.4 (ios)

Implosion

Implosion
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    27

  • Üretici

    Rayark Inc.

Implosion yüksek kaliteli grafiklere sahip olan bir aksiyon RPG oyunudur

Implosion eğer mobil cihazlarınızda konsol kalitesinde bir mobil oyun oynamak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir aksiyon RPG oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınız ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Implosion bizi uzak bir geleceğe taşıyan bir bilim kurgu hikayeye sahip. Oyunda herşey dünyanın yabancı ırklar tarafından istila edilmesi ve insanoğlunun kendi topraklarından sürülmesiyle başlıyor. Bu trajik olayın ardından insanoğlu dünyadan sürülüyor ve zor şartlarda hayatta kalmak zorunda kalıyor. İnsanoğlunun tek umudu ise yabancı ırklara karşı savaşta kullanabileceği, insanları birer savaş robotuna dönüştüren ileri teknoloji ürünü savaş zırhlarıdır. Biz, bu savaş zırhlarından birinin içine giriyoruz ve insanoğlunun kurtuluşu için savaş veriyoruz.

Implosion Diablo gibi oyunlardan tanıdığımız hack and slash türündeki dinamik savaş sistemini kullanıyor. Oyunda bütün hareketlerimiz gerçek zamanlı olarak işliyor. Klasik saldırı şeklinin yanısıra özel yeteneklere de sahibiz. Bölümleri geçtikçe ve görevleri tamamladıkça seviye atlayabiliyoruz ve yeni yeteneklerin kilidini açabiliyoruz. Ayrıca daha güçlü silah ve ekipmanlarda artan seviye ile birlikte kullanıma açılıyor. Oyun içerisinde yüzlerce silah ve ekipman seçeneğine sahibiz.

Implosion oldukça kaliteli grafikleri yine aynı kalitedeki seslendirmeler ve ses efektleriyle birleştiriyor.

YORUMLAR