Incredible Heist HD

Incredible Heist HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Incredible Heist HD, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz en iyi ve eğlenceli gizli obje bulma oyunlarından bir tanesidir.

Incredible Heist HD, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz etkileyici ve orijinal bir gizli obje bulma oyunudur. Oyunda ustasına dünya üzerindeki tüm hazineleri çalmak için yardım eden bir asistan rolünü üstleneceksiniz.

Dolandırıcı olacağınız oyunda, özel parçalar bularak çalacaksınız ve diğer tüm ünlü dolandırıcılar hakkında bilgiler edineceksiniz. Zorlu kilitleri açmalı, gizli yerleri bulmalı ve karşınıza çıkan zor bulmacaları çözmelisiniz. Çözdüğünüz bulmacalar sonunda değer biçilemeyen özel objeler kazanabilirsiniz.

Gizli obje bulma oyunlarına yeni bir bakış açısı kazandıran Incredible Heist HD, içerisinde bulunan minik oyunlar ile birlikte aksiyon oyunlarını andırmaktadır. Diğer ünlü dolandırılar ile tanışarak kendinize mükemmel bir takım kurabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarıız ile karşılıklı hediye dğeişimleri de yapabilirsiniz.

Özellikler:

  • Güzel ve yaratıcı hileler
  • 50'den fazla özel toplanması gereken eşya
  • Oyun içerisinde yer alan mini oyunlar
  • Onlarca farklı karakter
  • Yüzlerce eşya ve obje

Ücretsiz bir oyun olmasına rağmen uygulama içerisinde ekstra eşyalar satın alabilirsiniz. Eğer gizli obje bulma oyunlarını seviyorsanız,Incredible Heist HD'yi iPhone ve iPad'lerinize indirerek denemelisiniz. Oyunun boyutu oldukça fazla olduğu için mobil internet paketlerinizi kontrol ederek yada WiFi ile indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR