Incursion The Thing 1.2 (ios)

Incursion The Thing

1.2
Incursion The Thing
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Incursion The Thing'te devasa ordular toplayıp epik düşmanlara karşı soluksuz bir savaşın içine giriyoruz.

Kule savunma oyunları kategorisinde yer alan Incursion The Thing, Android cihaz sahiplerine ilginç ve farklı bir oyun deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda sadece kule savunma oyunu dinamikleriyle değil, aynı zamanda rol yapma oyunu bileşenleriyle de karşılaşıyoruz. Merak uyandıran bir hikaye akışına sahip olan Incursion The Thing, türü sevenlerin uzun süre boyunca ellerinden düşüremeyecekleri bir oyun niteliğinde.

Oyunda Danalor'u devasa düşman ordularından temizlemek üzere işe koyulan Targa Wrathbringer ve Kel Hawkbow'un yardımına koşuyoruz. Güçlü büyüler ve tılsımlar toplayıp, büyük ordular kurarak giriştiğimizi bu mücadeleyi başarıyla noktalandırmaya çalışıyoruz. Oyunda birçok bölüm mevcut ve bazı kilit bölümleri bitirmeden yenileri açılmıyor.

Incursion The Thing'te bölüme on adet canla başlıyoruz ve karşımıza çok sayıda düşman çıkıyor. Klasik kule savunma oyunlarında olduğu gibi etkisiz hale getiremediğimiz her düşman ne yazık ki bizi yenilgiye taşıyor. Dolayısıyla sahip olduğumuz kuleleri ve diğer büyü güçlerini çok iyi bir şekilde kullanmalıyız. Zengin içeriğiyle beğenimizi kazanan Incursion The Thing, herkes tarafından beğeni kazanabilecek türden bir oyun.