Infinite Tanks 1.0.0 (ios)

Infinite Tanks

Infinite Tanks
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Infinite Tanks mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur

Infinite Tanks oyunculara güzel grafikleri bol aksiyon ile birlikte sunan bir mobil tank savaşı oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir savaş oyunu olan Infinite Tanks, oyunculara bir hayli zengin bir içerik sunuyor. Oyuncular Infinite Tanks'ta kendileri seçecekleri parçalarla tanklarını inşa edebiliyorlar. Sonrasında ise bu tankları savaş alanına çıkararak düşmanlarımızla çarpışıyoruz. Oyunda seçeceğimiz parçalar tankımızın nasıl bir savaş stiline sahip olacağını belirliyor. Dİlerseniz hızlı hareket een vve manevra kabiliyetiyle düşmanlarına üstünlük sağlayabilen bir tank, dilerseniz yüksek ateş gücü ve ağır zırhıyla düşmanlarını ezebilen bir tank yaratabiliyorsunuz.

Infinite Tanks'ı dilerseniz tek başınıza senaryo modunda oynayabilir, dilerseniz online maçlarda 7'şerli takımlar halinde diğer oyuncularla savaşabilirsiniz. Oyun boyunca savaşları kazanarak ve görevleri tamamlayarak yeni parçaların kilidini açabiliyor, tankınızı geliştirebiliyorsunuz.

Infinite Tanks'ın en güçlü yönü ise oyunun grafikleri. Infinite Tanks'ta tank modellemelerinin yanısra haritalar da yüksek detaya sahip.