InstaFit 3.0 (ios)

InstaFit

3.0
InstaFit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Instagram'da kare değil dikdörtgen şeklindeki fotoğraflarınızı paylaşmak için bu iPhone ve iPad uygulamasını kullanabilirsiniz.

Instagram hesabınızda bir fotoğraf paylaşmak istediğinizde bu işlem bazen oldukça zorlayıcı olabiliyor. Zira Instagram'da paylaşılacak olan fotoğrafların kare şeklinde olması gerekiyor ancak paylaşmak istediğiniz fotoğrafın şekli genellikle dikdörtgen oluyor. Dolayısıyla bu fotoğrafları kırparak kare hale getirmek gerekiyor ancak bu defa da fotoğraftaki bazı detaylar kayboluyor.

InstaFit uygulaması sayesinde en güzel fotoğraflarınızı hiç kırpmadan Instagram üzerinde paylaşabilirsiniz. Uygulama ücretsiz olarak sunuluyor ve fotoğraflarınızı kare hale getirebilmek için onların çevrelerine bir dolgu alanı eklemenize yardımcı oluyor. Bu operasyon oldukça kolay ve uygulamanın arayüzü de bir kaç saniye içerisinde işlemi tamamlamanızı sağlayabilecek kadar kolay.

Uygulamanın temel özelliklerini listelemek gerekirse;

  • Instagram'da kırpmadan fotoğraf paylaşımı
  • Yüksek kaliteli fotoğraf desteği
  • Dolgu alanı için farklı renkler
  • Etiket desteği
  • Pek çok efekt, filtre ve düzenleme seçeneği

Uygulamanın Instagram severler tarafından beğenileceğine inanıyorum ve onu kullanarak arkadaşlarınız ve aileniz ile paylaşmak istediğiniz fotoğraflardaki hiç bir detayı kaybetmeyeceksiniz. Herhangi bir anda ihtiyaç duyabileceğiniz için cihazlarınızda yüklü olarak durması gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR