Intervals 1.0 (ios)

Intervals

1.0
Intervals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

farklı spor dalları ile uğraşanları mutlaka kullanması gereken Intervals ile daha verimli egzersizler yapabilirsiniz.

Intervals özellikle spor yapanlar için geliştirilmiş bir uygulamadır fakat farklı amaçlar için kullanılmasında da herhangi bir sorun göremiyorum. Uygulama iPhone ve iPad cihazları üzerine ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Esnek kişiselleştirme seçeneklerinin bulunduğu uygulamada kendinize ait periyotlar belirleyebiliyor ve bu periyotların arasına dilediğiniz kadar süre ekleyebiliyorsunuz. Bu özelliği ile Intervals özellikle fiziksel gücün dengeli kullanılması gerektiği aktiviteler sırasında sporculara büyük yardımda bulunuyor. Örneğin spor salonuna gittiğinizde set arası geçen süreyi bu uygulama ile kesin olarak ölçebilirsiniz.

Intervals'ın en önemli özelliği son derece kolay kullanılabilen fonksiyonlara ev sahipliği yapması. Mesela parmağınızı farklı yönlere hareket ettirdiğinizde egzersizler arası geçiş yapabiliyor, süreyi durdurup devam ettirebiliyorsunuz.

Sade ve şık tasarımlı arayüzüyle spor aktivitelerinizi keyifle tamamlamanızı sağlayan Intervals ile hem caktinizi hem de enerjinizi daha verimli kullanabilirsiniz.

YORUMLAR