Jotun Yeşil Adımlar 1.0.2 (ios)

Jotun Yeşil Adımlar

Jotun Yeşil Adımlar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jotun Yeşil Adımlar uygulamasıyla iOS cihazlarınızı kullanarak yürüdüğünüz yollara ağaç dikilmesini sağlayabilirsiniz.

Jotun Yeşil Adımlar uygulamasıyla iOS işletim sistemli cihazlarınızı kullanarak yürüdüğünüz yollara ağaç dikilmesini sağlayabilirsiniz.

Jotun Grup tarafından desteklenen proje, hem sağlık hem de çevre açısından büyük bir girişim diyebilirim. Uygulama arka planda çalışırken, yürüdüğünüz her 4 km için bir ağaç dikilmesini sağlayabiliyorsunuz. Hiçbir ek işlem yapmanıza gerek kalmadan, sadece uygulama çalışırken yürümeniz gereken uygulamada diğer kullanıcıların yürüdüğü ve yeşillendirdiği yolları görebilirsiniz.

Çevrenizdeki her yerin yeşillenmesini istiyorsanız, sürekli farklı rotalar izleyerek yürümenizi tavsiye ediyoruz. Böylece, çevrenizin ağaçlandırılmasında sizin de bir katkınız olacaktır. Uygulama içerisinde yer alan İstatistikler bölümünü inceleyerek ne kadar yürüdüğünüzü ve kaç tane ağaç dikilmesine vesile olduğunuzu görebilirsiniz.

Siz de yürüdüğünüz yolların ağaçlandırılmasına katkıda bulunmak istiyorsanız Jotun Yeşil Adımlar uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR