Jungle Moose 1.0 (ios)

Jungle Moose

1.0
Jungle Moose
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    78

  • Üretici

    Tyson Ibele

Jungle Moose ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli ve reflekslere dayalı altyapısıyla dikkat çeken bir iOS oyunudur.

Jungle Moose mizahi yönü ağır basan eğlenceli bir iOS oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunda tehlikeli sularda yüzen bir geyiğin yardımına koşuyoruz. Sevimli dostumuzun içi pirana dolu bir gölü geçmemiz gerekiyor.

İtiraf etmek gerekirse Jungle Moose son derece basit bir altyapı üzerine kurulmuş. Çok fazla bir hikaye derinliği yok. Fakat oyun alıştıktan sonra gerçekten çok eğlenceli oluyor ve keyifli bir deneyim sunuyor. Oyunda başarılı olabilmek için hızlı reflekslere, kondisyona ve el-göz koordinasyonuna ihtiyacımız var. Geyik suya girdiği anda onlarca pirana üzerine saldırıyor. Biz de bu piranaları tutup yukarı doğru fırlatarak geyiğin boynuzunda öldürmeye çalışıyoruz.

Jungle Moose’un her yaş grubuna hitap ettiğini söyleyemem. Bazı şiddet sahneleri çocukları kötü etkileyebilir. Yetişkinler ise Jungle Moose’u keyifle oynayabilir. Eğer ücretsiz olarak indirebileceğiniz eğlenceli ve mizahi bir beceri oyunu arıyorsanız Jungle Moose’u denemelisiniz.

YORUMLAR