Kamil Koç Mobil 1.5.2 (ios)

Kamil Koç Mobil

Kamil Koç Mobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kamil Koç Mobil uygulaması ile kolayca rezervasyon yapabilir, sefer sorgulayabilir ve bilet satın alabilirsiniz

Kamil Koç Mobil uygulaması kullanıcılara Kamil Koç şubelerine uğramadan kolayca seyahatlerini planlama imkanı veren resmi mobil Kamil Koç uygulamasıdır. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiz Kamil Koç Mobil uygulaması sayesinde seyahate çıkacağınız tarihler için sefer sorgulama işlemini gerçekleştirebilir, otobüslerdeki koltukların hangilerinin dolu hangilerinin boş olduğunu öğrenebilirsiniz. Otobüsler dolmadan rezervasyon işlemiyle yerinizi ayırtmanıza imkan tanıyan Kamil Koç Mobil uygulama aracılığıyla direkt olarak bilet satın alma işlemini gerçekleştirmenize de yardımcı oluyor.

Kamil Koç Mobil uygulaması eğer Kamil Koç Yolkart sahibiyseniz Yolkart puanlarınızı görmenize ve bu puanları bilet alım işlemlerinde kullanmanıza aracı oluyor. Uygulama sayesinde nerede olursanız olun Kamil Koç seferleri ile ilgili bilgilere kolayca ulaşabilir, rezervasyon ve bilet satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kamil Koç Mobil uygulaması kredi kartı ile ödeme seçeneğinin yanında BKM ekspress ile ödeme seçeneğini de destekliyor.

YORUMLAR