İller Arası Mesafe

İller Arası Mesafe

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,500
  • DOSYA BOYUTU 0.28 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici tanera

İller arası mesafeleri internet bağlantısı olmadan mobil cihazınızdan ulaşabilmenizi sağlayan Android uygulamasıdır.

İller Arası Mesafe uygulaması, Android akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz şehirler arası mesafe hesaplama uygulamaları arasında yer alıyor böylece hiç bir zorluk çekmeden gitmek istediğiniz yerlere ne kadar sürede varabileceğinizi veya ne kadar yakıt tüketebileceğinizi en baştan hesaplayabiliyorsunuz.

İller arası mesafe hesaplama bilhassa bilmediğiniz kentlere giderken en çok dikkat etmeniz gereken noktalar arasında yer alıyor. Zira planlarınızın yerine oturması için bu bilginin önemi oldukça yüksek ve uygulamanın kolay kullanılır yapısı ve hızı sayesinde zorluk çekmeniz imkansız.

Resmi T.C. Karayolları şehirler arası mesafe bilgilerinden faydalanan uygulama, bu nedenle güvenilir kaynaklardan bir tanesi haline geliyor. Ancak ilçeler arasındaki mesafelerin internet üzerinden hesaplanması nedeniyle internet bağlantısı gerekli hale geliyor. Lakin iller arasındaki mesafeler internet olmadan da görülebiliyor. Bu nedenle çok detaylı olmayan hesaplamalarınızda internet bağlantınız olmasa bile ne kadar mesafe kaldığını görebilirsiniz.

Uygulamayı denemelerimiz sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadık ve tüm sonuçların olabildiğince doğru bir şekilde verildiğini gördük. Arayüz her ne kadar basit de olsa biraz eski kaldığı için görselliğe önem veren kullanıcılar biraz daha iyi tasarlanmış bir mesafe hesaplama uygulamasına göz atmak isteyebilirler.

Sık sık seyahat eden okuyucularımızın akıllı telefonlarında bulunması gereken uygulamalardan birisi olduğuna inanıyorum.