Kardeş Payı Mucit Bros

Kardeş Payı Mucit Bros
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kardeş Payı Mucit Bros, Türk televizyon dizileri arasında en çok sevilenlerden bir tanesi olan Kardeş Payı için Doğuş grubu tarafından geliştirilen eğlenceli bir iPhone ve iPad oyunu.

Kardeş Payı Mucit Bros, Star TV üzerinde yayınlanan sevilen komedi dizisi Kardeş Payı için geliştirilen eğlenceli bir iPhone ve iPad oyunu.

Dizideki başrol oyuncuları Metin, Ali ve Feyza'nın yer aldığı oyunda yapacakları icat ile Dünya barışını sağlayacaklarını düşünen Metin ve Ali'ye yardım etmeniz gerekiyor.

Basit ama eğlenceli bir oyun olan Kardeş Payı Mucit Bros'un iOS versiyonu dışında Android versiyonu da bulunuyor ve her iki uygulamayı da ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz.

Eğer diziyi izliyorsanız bileceğiniz üzere Metin ve Ali okuyamadıkları için babalarının zorlaması üzerine tesisatçı olurlar. Fakat içlerindeki mucitlik ruhunu asla kaybetmeyen sempatik ikili, tesasatçılığa devam ederken bir yandan da gizli gizli icatlarını geliştirmeye devam ederler. İcatlarını geliştirip Dünya barışını sağlamaları için ise oyunda size ihtiyaçları var. Önlerine çıkan engelleri aşabilmeleri için onlara yardım etmeniz gerekiyor.

Diziyi seviyorsanız oyunu da iPhone ve iPad'lerinize indirip oynayarak seveceğinize eminim. Farklı karakterlere sahip olan 3 kardeşe yardım edeceğiniz oyunu mutlaka oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR