Kelime Bulmaca 1.0 (ios)

Kelime Bulmaca

1.0
Kelime Bulmaca
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kelime Bulmaca eğlenceli bir bulmaca oyunudur

Kelime Bulmaca eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olacak ve iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'iniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Kelime Bulmaca oyununda temel hhedefimiz bize verilen belli sayıdaki harfleri kullanarak sorulan 5 harfli kelimeleri en kısa süre içerisinde tahmin etmektir. Oyundaki puanlama sistemi süre bazlı olarak işliyor. Yani bulmacaları ne kadar hızlı çözersek o kadar çok puan elde ediyoruz ve çevrimiçi liderlik tablosunda daha yükseğe çıkıyoruz.

Kelime Bulmaca oyununda 2 farklı oyun modu sayesinde oyun severlere farklı seçenekler sunulmuş. Bu modlardan "Sonsuz" adlı olan modda bize 20 saniye veriliyor ve sorulan kelimeleri bu 20 saniyelik süre içerisinde çözmemiz isteniyor. "Süreli" isimli modda ise toplam olarak 3 dakikamız var ve bu 3 dakika içerisinde ne kadar çok kelimeyi tahmin edebileceğimiz sınanıyor.

Kelime Bulmaca'da 2000'in üzerinde beş harfli kelime yer almakta. Oyuna gelen ücretsiz güncellemeler ile bu kelime sayısı arttırılmakta ve oyundaki içerik sürekli canlı tutulmakta. Eğer bulmaca oyunlarını seviyorsanız Kelime Bulmaca hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR