Kids Shaving Salon

Kids Shaving Salon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kids Shaving Salon ücretsiz olarak sunulan bir kuaför salonu işletme oyunudur.

Kids Shaving Salon ne yazık ki ücretsiz olarak sunulan bir kuaför işletme oyunudur. Ne yazık ki diyorum çünkü bu oyunun yüksek bir fiyata satılıp alıcı bulamamasını dilerdim. Dünya barışı için bu daha iyi bir seçim olurdu. Her ne hikmetse bu oyun son zamanlarda yükselişe geçti ve birçok kullanıcı tarafından iyi yorumlar aldı.

Öncelikle bu oyunda karşımıza gelen bitli, kıllı ve pis müşterileri insana benzetmeye çalışıyoruz. İnsanın sorası geliyor „bu hale gelene kadar aklın nerdeydi?“. Kuaför salonlarında kariyer yapmak istemiyorsanız bu oyun hiç el sürmeyin derim. Fakat böyle bir planınız varsa Kids Shaving Salon sizin için iyi bir referans noktası olabilir.

Oyunda toplamda 4 farklı çocuk ve üç farklı aktivite var. Sivilce patlatıyoruz, bacaklara ağda yapıyoruz ve saçları tarıyoruz. Ne kadar gereksiz şey varsa hepsini toplayıp oyun yapmışlar. Anlamak mümkün değil.

Kids Shaving Salon oyununu kendine işkence çektirmek istemeyenlere tavsiye etmiyorum. Akıl sağlığınız için bu oyundan uzak durum!

YORUMLAR