Killer Escape 2

Killer Escape 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Killer Escape 2, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir odadan kaçış oyunudur.

Killer Escape 2, iPhone ve iPad cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bir odadan kaçış oyunudur. Korku dolu bir maceraya atılacağınız oyunda sakin ve dikkatli bir şekilde ilerlemeniz gerekiyor.

Korku ve cinayet temalı oyunları seviyorsanız Killer Escape serisine göz atmalısınız. Birinci oyunun sonunda kaçmayı başarmıştınız fakat bu oyunda da bunu başarabilecek misiniz kendinizi deneyebilirsiniz.

Öncelikle oyunu oynayabilmek için birinci oyunu oynamış olmanız gerekmediğini söylemeliyim. Her oyun kendine özgü bir yapıya sahip. Bu oyunda da kurbanlarını ameliyat eden bir katilden kaçmaya çalışıyorsunuz.

Kanla kaplı duvarlar ve yerlerden oluşan mekanlarda ilerliyorsunuz. Oyunun en önemli özelliği ise bu mekanların gerçek anlamda detaylı bir şekilde tasarlanmış olması. Böylece oyun sizi daha çok içine çekiyor ve heyecanlandırıyor.

Oyunda odadan kaçış oyunlarında yaptığınız gibi etrafınızdaki ipuçlarını kullanarak ilerlemeniz ve odalardan çıkmanız gerekiyor. Bunun için de eşyalardan faydalanmalı, bulmacaları çözmeli ve çok dikkatli olmalısınız.

Eğer siz de bu tarz korku temalı odadan kaçma oyunlarını seviyorsanız bu oyunu indirip denemelisiniz.

YORUMLAR