Kim Bilir

Kim Bilir
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    414

  • Üretici

    Peak Games

Kim Bilir, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden oynayabileceğiniz oldukça keyifli ve ücretsiz bir bilgi yarışması oyunudur.

Kim Bilir, diğer bilgi yarışması uygulamalarına göre çok daha renkli ve şık tasarlanmış, oynaması oldukça zevkli bir iOS bilgi yarışması oyunudur.

Yarışmada size verilen süre içerisinde sorulan tüm soruları doğru yanıtlamaya çalışıyorsunuz. Soruların zorluğu ve verdikleri puan gittikçe artmakta. Bu nedenle ilerledikçe daha dikkatli olmalısınız. Özellikle son sorulara yaklaştığınızda dikkatinizi toplayarak mümkün olduğunda yanlış cevap vermemeye çalışarak en yüksek puanı alabilirsiniz.

Uygulama size soru sormanın yanında, yanıtlarken veya yanıtladıkdan sonra işinize yarayabilecek bazı özellikler sunuyor. Bu özellikleri yeni oyuna başlamadan önce sahip olduğunuz altın ile alabiliyorsunuz. Bazı özellikler soruları doğru yanıtlamanıza yardım ederken, bazıları ise yanlış yanıtladığınız soruların doğru cevaplarını görmenizi sağlıyor. Böylece yanlış bildiğiniz veya bilmediğiniz bilgileri öğrenmiş oluyorsunuz.

Oyunun en güzel yanlarından biri ise haftalık turnuva sayesinde arkadaşlarınız ile rekabete girebilmeniz. Facebook hesabınızla giriş yaparak tüm arkadaşlarınız ile birlikte haftalık turnuva heyecanını yaşayabilirsiniz. Fakat misafir olarak oyuna girerek yarışmaya katılmak da mümkün. Ayrıca oyunun size verdiği 77 adet birbirinden farklı görevleri tamamlayarak, her biri için belirlenen altın ödüllerinin sahibi olabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirip hemen oynamaya başlayabileceğiniz Kim Bilir uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR