Kingdoms of Zenia: Dragon Wars 2.1.0 (ios)

Kingdoms of Zenia: Dragon Wars

Kingdoms of Zenia: Dragon Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kingdoms of Zenia: Dragon Wars'ta kendi krallığımızı kurarak düşmanlarımızı tek tek yok etmeye çalışıyoruz.

Kingdoms of Zenia: Dragon Wars, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir strateji ve savaş oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyun bizleri büyülü bir dünyada geçen epik mücadelelere konu ediyor.

Oyundaki temel amacımız bize verilen bölgede bir üs kurmak ve zafere giden yolda emin adımlarla ilerlemek. Krallık kurmak ve onu geliştirmek yüksek maddi kaynaklar gerektiriyor. Dolayısıyla ekonomik yönden gelişerek askeri gücümüzü de artırmalı ve krallığımızı ne pahasına olursa olsun korumalıyız. Bu noktada hem savunma hem de saldırı birimlerimizin çok güçlü olması gerekiyor.

Oyunda 11 kampanya görevi bulunuyor. Elbette oyunun tek özelliği bu değil. Multiplayer modu, Kingdoms of Zenia'nın en can alıcı noktalarından biri. Kurduğumuz orduyla birlikte düşman krallıkların üzerine saldırılar düzenleyerek onları zayıflatmaya ve ekonomik kaynaklarını bünyemize katmaya çalışıyoruz. Bu kaynakları kendi krallığımızı geliştirmek için kullanabiliyoruz.

Tıpkı Clash of Clans'ta olduğu gibi Kingdoms of Zenia'da da arkadaşlarımızla klanlar kurabiliyor ve düşmanlara karşı daha sağlam bir duruş sergileyebiliyoruz. Dünya çapındaki oyuncularla etkileşime girebildiğimiz oyunda sohbet fonksiyonu da var. Bu sayede yeni arkadaşlıklar kurabiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen ve oyunculara kaliteli bir oyun deneyimi sunan Kingdoms of Zenia: Dragon Wars, strateji ve savaş türü oyunlardan hoşlanan herkesin göz atması gereken alternatiflerden bir tanesi.