Knights of Puzzelot 1.2.0 (ios)

Knights of Puzzelot

Knights of Puzzelot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Knights of Puzzleot farklı bir çizgide ilerleyen eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Knights of Puzzleot, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir bulmaca oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda anyı renkleri objeleri yan yana getirerek bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyunda tam tamına 50'den fazla bölüm bulunuyor ve bu bölümler tahmin ettiğiniz gibi kolaydan zora doğru sıralanmış. Başlardaki görece olarak kolay bölümler oyuna ısınmamız konusunda hatırı sayılır ölçüde yardımcı oluyorlar. Fakat biraz ilerledikçe gerçekten yetenek sınayıcı bölümlerle karşı karşıya geliyoruz.

Klasik bir eşleştirme oyununda sadece objeleri eşleştirmemiz beklenir. Bu oyunda ise eşleştirme eylemi iki farklı kategori altında ayrılmış. Ekrandaki kılıçları eşleştirmemiz durumunda karakterimiz saldırı gerçekleştiriyor. Kalkanları eşleştirdiğimizde ise karakterimiz savunmaya geçiyor. Bu şekilde devam ederek tüm düşmanları bozguna uğratmamız gerekiyor.

Bu tarz oyunların genelinde görmeye alıştığımız bonuslar ve güçlendirme seçenekleri Knights of Puzzleot'ta da mevcut. Bu öğeleri toplayarak oyun esnasında hatırı sayılır ölçüde avantaj elde edebiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir oyun olduğunu söyleyebileceğimiz Knights of Puzzleot boş zamanlarında oynayabileceği arayan herkesin denemesi gereken yapımlardan biri.