Kritika: The White Knights 2.14.3 (ios)

Kritika: The White Knights

Kritika: The White Knights
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kritika: The White Knights, hem canavarlarla hem de diğer oyuncularla dövüşeceğiniz heyecan dolu ve ücretsiz bir RPG oyunu.

Kritika: The White Knights, iPhone ve iPad sahiplerinin cihazları üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceği hem eğlenceli hem de oldukça heyecanlı bir RPG oyunu.

Savaş ve rol yapma oyunlarına ilginiz varsa, Kritika'yı da sevmemeniz için hiç bir sebep yok. Oyunda yer alan farklı savaşçılardan kendi dövüş türünüze en uygun olanı seçerek rakiplerinize karşı her zaman tetikte olmanız gerekiyor. Yakın kılıç dövüşçüsü, savaşçı, akrobat, büyücü ve farklı türlerde şampiyonlar bulunuyor.

Eğer online olarak diğer oyuncuların şampiyonları ile dövüşmek istemezseniz, dalgalar halinde gelecek olan canavar saldırılarına karşı savaşabilirsiniz. 65 katlı binanın tüm katlarını temizleyerek tüm bossları da kesmeniz gerekiyor.

Uzun soluklu bir RPG oyunu olan Kritika: The White Knights'ın en çok hoşunuza gidecek olan özelliklerinden bir tanesi ise savaş mekanikleri. Çünkü savaş esnasında karakterinize dilediğiniz gibi hakim olarak tüm istediğiniz hareketleri yapabiliyorsunuz.

Diğer oyuncular ile bir araya gelerke bossları da keseceğiniz oyunda aksiyon hiç bitmiyor. Sıkıldığınızda ya da boş vakitlerinizi geçirmek için sizi eğlendirecek ve aynı zamanda heyecanlandıracak bir iPhone ya da iPad oyunu arıyorsanız Kritika: The White Knights'ı ücretsiz olarak indirip göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR