Kuku Kube

Kuku Kube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kuku Kube, renkleri iyi ayırt edip edemediğinizi öğrenebileceğiniz iPhone ve iPad oyunlarından biri.

Kuku Kube, iPhone ve iPad’inize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz en göz yoran bulmaca oyunu ve de oldukça eski olmasına rağmen hala en çok oynanan iOS oyunları arasında.

Akıllı telefon ve tabletiniz için gözünüzü test edebileceğiniz bir oyun arıyorsanız Kuku Kube ile kesinlikle tanışmanız gerektiğini düşünüyorum. Her ne kadar garip bir isme sahip olsa da oldukça zevkli bir oyun ve de son derece popüler. Oyunda amacımız bir tablo içerisine sıkıştırılmış küpler arasında farklı olanı bulmak.

Farklı renkte küpü en hızlı şekilde bulmayı gerektiren oyunun ilk bölümleri son derece basit. İlk tablolar oldukça kısa ve farklı rengi kolaylıkla bulabiliyorsunuz. Ancak ilerledikçe, seviye atladıkça renkler birbirine yaklaşmaya başlıyor ve ufak bir ton farkı olduğundan farklı küpü bulmak oldukça zorlaşıyor. Oyunu eğlenceli kılan süre sınırının olması. Farklı küpleri bulmak için sadece 60 saniyeniz var. Bu süre zarfında olabildiğince fazla sayıda farklı küp bulmalısınız. Oyunun yapımcılarına göre 60 saniye içerisinde 30. seviyeye kadar gelirseniz görürseniz standart bir oyuncu, 30. seviyeden sonrasını görürseniz kusursuz bir göze sahip bir oyuncusu oluyorsunuz.

Sadece bir seviye sonra oldukça zorlaşan bulmaca oyununda tek amacınız yüksek puan elde etmek. Her bölüm sonrası kazandığınız puanı tablonun hemen yukarısından takip edebiliyorsunuz. Oldukça yüksek puan yaptığınızı düşünüyorsanız skorunuzu arkadaşlarınızla paylaşarak onlara meydan okuyabilirsiniz.

Kuku Kube gözünüzü test edebileceğiniz en iyi iPhone ve iPad oyunu. Ancak kararında oynamazsanız gözü bir noktadan sonra yormaya başlıyor.

YORUMLAR