Last Empire-War Z 1.0.36 (ios)

Last Empire-War Z

Last Empire-War Z
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Last Empire-War Z, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz Türkçe zombili strateji oyunu.

Last Empire-War Z, zombili oyunlardan keyif alan herkesin oynaması gerektiğini düşündüğüm bir yapım. iPhone ve iPad’imize ücretsiz indirip reklamlarla karşılaşmadan, satın alım yapmadan keyifle oynayabileceğimiz sürükleyici bir strateji oyunu ve gerçek zamanlı olarak dünya genelinde savaşları izleme fırsatı sunuyor.

Oyunda zombi ve birbirinden çirkin yaratıklara karşı mücadele ediyoruz. Kıyamet gününün yaklaşmasıyla birlikte sayıları hızla artan zombiler evimize saldırıyor ve onlardan korunmak için kendi ordumuzu kuruyor, eğitiyoruz. Zombilerin içeri sızmamaları için sürekli olara savunma birlikleri üretmemiz, ordumuzu güçlendirmemiz gerekiyor. Farklı stratejiler uygulamadan ilerlersek zombilerin yemi oluyoruz ve başkalarının savaşlarını izlemeye başlıyoruz. Bu arada gerçek zamanlı olarak diğer ülke oyuncularının savaşlarını da gerçek zamanlı olarak izleme şansına sahibiz.

Tamamen Türkçe olarak gelen oyunun hep aynı yerde geçmemesi de güzel olmuş. Seviye atladıkça farklı şehirlerde savaşma olanağı buluyoruz. Zombilere karşı gerek tek başımıza, gerekse de ittifak kurduğumuz kişilerle savaştığımız oyun oldukça akıcı. Zombilerin yer aldığı oyunları seviyorsanız ve fps türünden sıkıldıysanız Last Empire-War Z’yi kesinlikle oynamanızı isterim.

YORUMLAR