Leaping Legend

Leaping Legend
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Leaping Legend prensesi kurtarmak için kaleye tırmandığımız aksiyon dolu bir sonsuz tırmanma oyunu olarak öne çıkıyor.

Sonsuz koşu oyunlarına rakip olarak doğan Leaping Legend sonsuz tırmanma oyunu olarak öne çıkıyor. Altyapı aynı kalsa da bazı tematik yenilikler getiren Leaping Legend sonsuz bir şeyler yapma oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin beğenerek oynayacağı oyunlar arasında yer alıyor. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi de gülünç bir hikayeye sahip olması.

Prenses kalede tutsak olarak tutuluyor ve onu kurtarabilecek sadece bir kişi var. Tahmin ettiğiniz gibi o kişi biziz. Hemen yola koyuluyor ve tehlikeli bir mücadeleye atılıyoruz. Oyunda kuleye tırmanmaya başlıyoruz. Elbette bu hiç de kolay olmuyor zira tepemize çok sayıda obje atılıyor. Delici oklardan tutun da içi dolu varillere kadar pek çok zarar verici nesneden kaçıp en yükseğe tırmanmaya çalışıyoruz.

Oyunun en iyi yanlarından bir tanesi de açılabilir kahramanlara sahip olması. Bölümleri geçtikçe yeni karakterler açılıyor ve bunları seçip ilerleme şansına sahip oluyoruz. Eğlenceli ve renkli görselleriyle yüksek puan alan Leaping Legend’ı beceri türündeki oyunlar oynamaktan keyif alan herkesin denemesini tavsiye ediyorum.