Light Shadow Racing Online

Light Shadow Racing Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Light Shadow Racing Online oyununda gerçek zamanlı drag yarışlarına katılıyorsunuz.

Light Shadow Racing Online, gerçek oyunculara karşı yarıştığımız, kendi kulübümüzü kurup oyuncularla sohbet edebildiğimiz çevrimçi drag yarışı oyunu. Ufak boyutlu olmasına karşın görsel yönden beklentileri fazlasıyla karşılayan oyun içerik yönünden de sınıfta kalmıyor.

iPhone ve iPad’de ücretsiz oynanabilir onlarca drag yarışı oyunu var ancak Light Shadow Racing Online gibi hem grafikleriyle hem oynanışıyla hem de içeriğiyle etkileyici üstüne üstlük eski cihazlarda da akıcı sürüş deneyimi sunanına rastlamak pek mümkün değil.

Düzenlenen tüm yarışlar gerçek zamanlı ve rakiplerimiz yapay zeka yerine çok iyi yarışan, hatamızı affetmeyen gerçek yarışçılardan oluşuyor. 20’den fazla lisanslı spor arabalar arasından seçimimizi yapıp arka sokaklarda performansımızı sergiliyoruz. Sokak yarışçıları arasına girip sokakların hakimi olmak elbette kolay olmuyor.

Oyunun kontrol sistemi ise oldukça basit. Arabaları yandan görüyoruz ve tek yaptığımız vites atmak. Doğru zamanda vites atmak kadar kalkış ta çok önemli. Tabii ki birden hızlanmamızı sağlayan nitromuz mevctu ancak kalkışı kötü yaparsanız nitro da kurtarmıyor ve ucu ucuna yarışı kaybedebiliyorsunuz.