Lightbringers: Saviors of Raia

Lightbringers: Saviors of Raia
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lightbringers: Saviors of Raia başarılı bir aksiyon-rol yapma oyunudur

Lightbringers: Saviors of Raia oyun severlere bolca eğlence sunan ve çoklu oyuncu desteğine sahip olan başarılı bir mobil aksiyon RPG oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun olan Lightbringers: Saviors of Raia'da Raia adlı bir gezegenin kaderini ellerimize alıyoruz. Raia bir süre önce bilinmeyen bir kaynaktan gelen bir saldırı nedeniyle çürümeye başlamış, gezegen üzerinde yaşayan canlılar birer birer dehşet verici yaratıklara dönüşerek masum insanların peşine düşmüştür. Bu yaratıklarla savaşabilecek ve masum insanları koruyabilecek Lightbringer adlı kahramanlar Raia için geriye kalan tek umut olmuştur.

Oyunda biz de Lightbringer adlı kahramanları yöneterek Raia'yı kurtarmaya çalışıyoruz. Bu iş için ilk önce kahramanımızı ve silahımızı seçerek oyuna başlıyoruz. Oyunda bolca aksiyon yer alıyor ve harita üzerinde aynı anda yüzlerce yaratıkla çarpışabiliyoruz. RPG elementlerinin de hakim olduğu oyunda karakter gelişimi büyük öneme sahip. Oyunda ilerledikçe çeşitli büyülü silahlar ve eşyalarla kahramanımızı geliştirirken yeni özel yetenekler öğrenebiliyoruz ve kahramanımızın mevcut yeteneklerini güçlendirebiliyoruz.

Lightbringers: Saviors of Raia kolay bir şekilde oynanabilmekte. Oyun ortak oynanış sunuyor ve farklı oyuncularla birlikte görevleri tamamlayabiliyorsunuz. Eğer bu türde oyunları seviyorsanız Lightbringers: Saviors of Raia denenmeye değer bir oyun.

 

YORUMLAR