Like A Local 3.2.4 (ios)

Like A Local

Like A Local
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İlgilendiğiniz şehirde mutlaka yapmanız gereken şeyleri yerel halkın tavsiyelerinden inceleyebilirsiniz.

Seyahat etmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi bir yaşam felsefesi haline getirmiş iOS kullanıcılarının faydalanabileceği Like a Local uygulaması sayesinde dünyanın pek çok şehrinde yapabileceklerinize dair tavsiyeler alabilirsiniz.

Like a Local uygulaması, dünya çapında tam 44 şehirde mutlaka gidilmesi ve görülmesi gereken yerler, restoranlar, barlar ve daha birçok yer hakkında o şehrin yerlileri tarafından yazılmış yorumları sunuyor. İçerik indirme dışında internet bağlantısı olmadan kolaylıkla kullanabileceğiniz Like a Local uygulamasında, cihazınızın konum özelliğini açık konumda tutarak gerçek zamanlı olarak etrafınızdaki yerler hakkında tavsiyeler de alabiliyorsunuz.

Uygulamada yer alan şehirlerin listesi ise şu şekilde:

Amsterdam, Atina, Barcelona, Berlin, Brüksel, Bükreş, Budapeşte, Buenos Aires, Kopenhag, Dublin, Edinburgh, Floransa, Helsinki, İstanbul, Krakow, Lafayette, Lizbon, Londra, Madrid, Milan, Minsk, Montreal, Moskova, Münih, Napoli, New York, Paris, Pärnu, Prag, Reykjavik, Riga, Rio de Janeiro, Roma, Sao Paulo, Stockholm, St Petersburg, Sydney, Tallinn, Tartu, Turin, Viyana, Vilnius, Varşova, Zagreb.

Eğer, siz de yeni yerler keşfetmeyi seviyorsanız iPhone ve iPad cihazlarınıza yükleyeceğiniz Like a Local uygulamasından yardım alabilirsiniz.

YORUMLAR