Lil Smasher

Lil Smasher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fizik tabanlı bir bulmaca oyunu olan Lil Smasher'da yaramaz bir gremlinin kontrolünü alıyor ve etrafımızdaki nesneleri kırmaya çalışıyoruz.

Lil Smasher iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir fizik tabanlı bulmaca oyunudur. Oyunda nesneleri yok etmekten keyif alan bir gremlini kontrol ediyoruz ve etrafımızdaki eşyaları kırıp döküyoruz.

Gelişmiş bir fizik motoruna sahip olan Lil Smasher oldukça eğlenceli bir yapıya sahip. 21 zorlu bölümden oluşan Lil Smasher da kendimizi Paha Biçilemez Nesneler Müzesi'nde buluyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi burada vereceğimizn hasarın bedeli çok yüksek olacak! Kahramanımız Gary, çok da parlak bir zekaya sahip değil bu sebeple ona yardım etmemiz gerekiyor. Lazer destekli sapanıyla nişan almasına yarım etmeli ve paha biçilemez nesneleri kırmasını sağlamalıyız.

Iphone 5 için optimize edilen Lil Smasher da gelişmiş 3 boyutlu grafikler göre yapıyor. Farklı tasarımlara ve görevlere sahip bölümler monotonluğun önüne geçiyor ve keyifli bir deneyim sunuyor.

Siz de fizik tabanlı bulmaca oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, Lil Smasher mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında.