Little Raiders: Robin’s Revenge

Little Raiders: Robin’s Revenge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Little Raiders: Robin's Revenge tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz, aksiyon dolu bir macera oyunudur.

Little Raiders: Robin’s Revenge iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz keyifli bir macera oyunudur. Ubisoft imzası taşıyan oyunda kendi köyümüzü inşa ediyor, ordumuzu kuruyor, askerler ve kahramanlar yaratıyoruz. Daha sonra ordumuzu kullanarak düşman birliklerini bozguna uğratmaya çalışıyoruz.

16-bit grafiklerle donatılmış oyun tamamen orijinal bir atmosfer sunuyor. Oyunda toplamda 5 farklı kahraman bulunuyor. Bunların hepsi ilk başlarda açık değil. Bölümleri geçtikçe yeni kahramanlar grubumuza katılıyor. Oyunda her şey savaş üzerine kurulu değil. Aynı zamanda kendi köyümüzü kurmamız gerekiyor. 15 farklı binadan istediğimizi köyümüze koyabiliyoruz. Elbette bu binaların her biri farklı özelliklere sahip.

Oyunun en iyi yanlarından bir tanesi de çeşitli düşman birimlerine sahip olması. Bu sayede oyun hiçbir zaman monoton bir yapıya kavuşmuyor ve heyecanını uzun süre muhafaza ediyor. Kendi silahlarımızı da yaratabiliyor olmamız Little Raiders: Robin’s Revenge’in ne denli kapsamlı bir oyun olduğunu kanıtlıyor. Zaten Ubisoft imzası taşıyor olması da bunu kanıtlar nitelikte.

YORUMLAR