Loco Motors

Loco Motors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Loco Motors'ta kendi araçlarımızı tasarlayıp yarışlara katılıyoruz.

Loco Motors, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir yarış oyunu olarak öne çıkıyor.

Mekaniğe ve araba parçalarına ilgi duyanlara hitap eden Loco Motors'ta kendi araçlarımızı tasarlama ve yarışlara katılma şansına sahip oluyoruz. Tamamen özgün tasarımlar ortaya koyabileceğimiz bu oyun uzun soluklu bir oyun deneyimi vaat ediyor.

Oyunda tasarladığımız araçları tehlikeli platformlar üzerinde kullanma şansına sahip oluyoruz. Fizik tabanlı bir oyun yapısına sahip olduğu için araçların verdikleri tepkiler son derece gerçekçi ve tatmin edici.

50'den fazla bölüm barındıran Loco Motors'un en güzel yanı oyunculara geniş çaplı bir kişiselleştirme listesi sunması. Arabaların yakıt tankından tutn da şasi tasarımına kadar her şeyini biz tasarlıyoruz. Motor, yaylar, tekerlekler ve çok daha fazla parçayı kullanarak kendi aracımızı tasarlıyoruz.

Oyunda bölümler esnasında sergilediğimiz performansa göre çeşitli ödüller kazanıyoruz ve hatta sergilediğimiz önemli hareketleri kaydederek farklı platformlar üzerinde paylaşabiliyoruz. Grafk olarak beklentilerimizi aşmayı başaran Loco Motors, talep ettiği ücretin kat be kat fazlasını hak eden mükemmel bir oyun.