Love and Dragons

Love and Dragons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Love and Dragons, hikaye odaklı gizli obje bulma oyunları arasında ve iPad'e özel.

Love and Dragons, iPad’inize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz gizli obje bulma oyunu. Adından da tahmin edeceğiniz ejderhalar diyarındasınız. Bulunmas sebebiniz esrarengiz olayları aydınlatmak ancak bunu başarmak hiç kolay değil; uzun yorucu ve bir o kadar tehlikeli bir yoldan ilerlemeniz gerekiyor.

Gizli obje bulma oyunlarından hikayesiyle ayrışan yapım hikaye odaklı olduğundan oldukça uzun oynanış süresi vaad ediyor. Gözümüzü ilk açtığımızda Miralda adında hoş bir bayan bizleri karşılıyor ve yaşamlarını sürdürdükleri ejderhalar diyarında bir şeylerin ters gittiğini söylüyor ve gizem çözme işinde bize güvendiğini ekleyerek olayı özetliyor. Akabinde arkadaşının okla vurulduğu bahçede kanıt aramaya çıkıyoruz. Ne olduğunu anlamadan hikayenin bir parçası oluyoruz.

Bu noktadan gizli objeleri bularak ilerliyoruz. Gözlerimizi dört açarak bulduğumuz her objeden sonra karşımıza yeni bir karakter çıkıyor ve nasıl ilerleyeceğimizi söylüyor. Dilersek yanımıza bir arkadaşımızı da alıp devam edebiliyoruz.

YORUMLAR