MagSorb.

MagSorb.
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MagSorb.'da büyümeye çalışan bir yıldızın kontrolünü ele alıyor ve düşman saldırılarından korunmaya çalışıyoruz.

MagSorb., beceri oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken yapımlardan bir tanesi ve en önemlisi de tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Oyunda güneş sisteminin merkezinde yer almayı kafasına koyan ve bu yolda bol aksiyonlu bir maceraya giren bir yıldızın kontrolünü ele alıyoruz.

Temel görevimiz kontrolümüze verilen bu yıldızı akın akın gelen düşman saldırılarından korumak. Bunu gerçekleştirebilmek için üzerimize doğru gelen parçacıklardan kaçmamız gerekiyor. Bunu yaparken çekim alanımıza girmelerini sağlamak için mümkün olduğunca yakınlarından geçmemiz gerekiyor. Çekim alanımıza giren parçacıkları direkt olarak absorbe ediyoruz ve git gide büyüyoruz. Yolculuğumuz boyunca parmağımızla ekrana dokunarak ve sürükleme hareketleri yaparak minik yıldızı kontrol edebiliyoruz.

Oyunda çok derin bir hikaye yer almadığı için zihin yorucu olmaktan uzak, boş vakitleri değerlendirmek için oynanabilecek ideal bir oyun olarak tanımlanabilir. Genel atmosferi ile büyük küçük herkesin zevkle oynayabileceği bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer beceri ve reflekslere dayalı oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız MagSorb.'u denemenizi tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR