MailTime 2.2.5 (ios)

MailTime

MailTime
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MailTime, iPhone kullanıcıları için anlık mesajlaşma formatında hazırlanmış alternatif mail uygulaması.

MailTime, e-posta alışverişini hızlandırmak için tasarlanmış alternatif mail uygulamaları arasında. iPhone’unuza önyüklü gelen mail uygulamasını fazlasıyla klasik buluyorsanız, anlık mesajlaşma uygulamaları formatında bir mail uygulaması arıyorsanız tercihleriniz arasında olması gerektiğini düşünüyorum.

Gmail, Outlook, iCloud, Google Apps Mail, Office 365, AOL başta olmak üzere popüler olan – olmayan tüm mail servisleriyle çalışan ve Dropbox, iCloud, Google Drive, Box, OneDrive bulut servislerinden dosya eklemeyi destekleyen MailTime, sıklıkla mail gönderip alan kişilerin hayatını kolaylaştırmak adına hazırlanmış. Konu başlığı yazmadan sohbet uygulamalarında olduğu gibi dilediğiniz kişiye hızlıca mesajınızı göndermeniz, anlık sohbet eder gibi mail alıp göndermeniz mümkün.

Mail adresiyle toplu iletişime geçme imkanı da sunan MailTime, iOS’un da tüm yeteneklerini destekliyor. 3D Touch ekranlı iPhone’a sahipseniz mailleri açmadan görüntüleyebiliyor, kaydırarak hızlıca yanıtlayabiliyor veya uzun dokunarak e-postanın detaylarına erişebiliyorsunuz.

YORUMLAR