Major Magnet 1.0.5 (ios)

Major Magnet

Major Magnet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur.

Major Magnet, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli ve retro tarzda bir beceri oyunudur. Oyuna başlarken makinaya atılan jeton animasyonu ile geçmişe gidecek ve oyun salonlarını yadedeceksiniz.

Orijinal ve benzersiz bir oyun yapısına sahip olan Major Magnet, klasik koşu oyunlarından, birbirinin aynısı üçlü eşleme oyunlarından sıkılanlar için birebir diyebilirim. Çünkü hepsinden farklı bir tarza sahip.

Retro severlerin özellikle beğenerek oynayacağı oyun Sonic, Mario gibi oyunları farklılaştırarak kendine özgü bir tarzda sunuyor. Oyunda her bölümde 5 level var ve her leveli geçmek için gerekli malzemeyi almanız gerekiyor.

Fakat bunun için ekrandaki mıknatıslardan faydalanmalısınız. Bunu da mıknatıslara dokunup etrafında dönerek ve bir daha dokunup sıçrayarak yapıyorsunuz. Ardından da açtığınız portaldan geçip diğer levele atlıyorsunuz.

Oyunun konusuna göre ise ginepig Gus ve Manyak Marvin gibi eğlenceli yan karakterlerle birlikte Major Magnet ile oynayarak dünyanızı kötü kalpli albay Lastin'den kurtarmaya çalışıyorsunuz. Bunun için de çeşitli mıknatıslardan yararlanıyorsunuz.

Oyunda 75 level ve 3 birbirinden farklı dünya sizleri bekliyor. Sade olmasıyla birlikte fizik tabanlı oyun yapısı gerçekten bağımlılık yapıcı diyebilirim. Ayrıca zengin grafikleri ve retro tarz müzikleri de oyunun diğer artı yönleri arasında.

Eğer siz de beceri oyunlarını seviyorsanız Major Magnet'i indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR