Make More! 1.1.0 (ios)

Make More!

Make More!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Make More! oyunu kendi şirketinizi kurmanızı ve yönetmenizi amaçlıyor. Bu şirket sayesinde belki de büyük bir iş adamı olabilirsiniz.

Kendi şirketini kurup yönetmek herkesin en büyük hayalidir. Bu hayalinizi Make More! oyununda gerçekleştirebilirsiniz. iPad ve iPhone cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Make More! oyunu size kendi şirketinizi kurma fırsatı tanıyor.

Kendi şirketinizi kurduktan sonra üretim yapmak ve şirket işlerini yönetebilmesi için personel almak zorundasınız. İlk zamanlarda kıdemli personel almak yerine daha deneyimsiz insanları işe alarak onları eğitmenizde fayda var. Bu sayede hem fazla miktarda maaş gideriniz olmayacak hem de kendi bilgileriniz ile eğittiniz bir personele sahip olacaksınız.

Bir yönetici olarak Make More! oyununda oldukça dikkatli olmalısınız. Gelen ve giden ürünleri iyi dengelemeli ve satışlardan en yüksek karı kazanmalısınız. Eğer şirketinizi geliştirmeyi başarabilirseniz pazar payından büyük bir dilim kapabilirsiniz.

Make More! oyununda kar oranının çok olduğu ürünleri üretin ve personelinizi iyi yönetmeye çalışın. Mesai saati sırsında tembellik yapanları ve uyuyanları bulup onları uyarın. Personelinizi sadece çalıştırmakla kalmayın ve onların motivasyonunu arttırıcı etkinlikler de yapın. Bizim şirket yönetme konusundaki önerilerimiz burada sona eriyor. Artık Make More! oyununda tek başınasınız!

YORUMLAR