Maleficent Free Fall 1.0 (ios)

Maleficent Free Fall

1.0
Maleficent Free Fall
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Maleficent Free Fall, üç veya daha fazla sayıda taşı birleştirerek oynanan bir Disney oyunudur.

Maleficent Free Fall, görsel efektlerin ön plana çıkarıldığı hikaye odaklı bir üçlü eşleştirmeye dayanan bulmaca-macera türünde bir oyundur. Disney’in başarılı oyunlarından Frozen Free Fall oyunu esas alınarak hazırlanmış oyunda oyunculuğu ile 7’den 77’ye herkesi büyüleyen Angelina Jolie’nin canlandırdığı Malefiz başta olmak üzere çok sayıda sihirli güçlere sahip karakter bulunuyor.

Genç bir Malefiz olarak başladığımız oyun temel üçlü eşleştirme kurallarının geçerli olduğu, gerek ses gerekse de görsel efektleriyle benzerlerinden ayrılan bir bulmaca oyunu.

Frozen Free Fall’un yaratıcıları tarafından sunulan bu bulmaca oyununda sihirli güçlerimizi kullanarak tamamlayabileceğimiz birbirinden zorlu 15 seviye bulunuyor. Henüz acemi, yeteneklerini keşfetmeye çalışan genç bir büyücüden tüm sihirleri elinde tutan kötülük perisi Malefiz’e kadar çok sayıda mistik karakterle tanıştığımız oyunda amacımız bize verilen hareket sınırını aşmadan taşları eritmek. Her seviyede eşleştireceğimiz taş sayısına bağlı olarak elde etmemiz gereken puan farklılık gösteriyor. Aynı taşları yan yana getirerek ilerliyor, daha az hamle ile daha fazla taşı yok etmek için karakterlerimizin özel güçlerini kullanıyoruz. Taşların konum ve sayısına göre kullandığımız bu güçlendiriciler ilk başta ücretsiz sunulsa da sonradan gerçek para karşılığında satın almanız gerekiyor. Bu yüzden güçlendiricileri gerektiği yerde ve çok zor durumda kaldığınız zamanlarda kullanmanızı öneririm.

Disney’in tüm platformlarda ücretsiz olarak oynanabilen bulmaca oyunu Frozen Free Fall'a alternatif olarak oynayabileceğiniz Maleficent Free Fall, hem iPhone hem de iPad’lerde uyumlu.

YORUMLAR