Marble Mountain

Marble Mountain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3 boyutlu ve zengin bir dünyada kontrol ettiğiniz meşe ile Marble Mountain platform becerinizi ve reflekslerinizi heyecanlı sınavdan geçiriyor.

Mobil platformlarda az rastlanır olan, hatta daha çok konsolların online mağazalarından bulmayı umacağınız kalitede bir oyun olan Marble Mountain hem 3 boyutlu bir platform olarak göze çarpıyor hem de olağanüstü iyi grafikleri ve uzunca düşünülmüş bölüm tasarımlarıyla takdirleri hakkeden bir iş çıkartıyor. Mobil bir cihaz için beklentileri fazlasıyla karşılayan bu oyun aynı zamanda benzersiz bir ürün olarak denenmesi gereken bir oyun heyecanı sunuyor. Temel olarak yapmanız gereken şey, karşınıza çıkan engellerden kurtulmaya çalışmak olsa da titizlikle düşünülmüş alternatif rotalar ve engin bir dünyada kendinizi kaybedip kaşif ruhunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Oyunu yapan Lightning Rock ekibi, pek az oyun üreticisinin yapmış olduğu kadar iddialı bir sunum çıkararak oyunu Android, iOS ve Windows Phone için çıkarmayı başarıyor. Şu hamleden bile üreticilerin ellerindeki üründen ne kadar emin olduklarını anlamak mümkün. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Marble Mountain, başka oyunlara benzemeyen bir deneyim arayanlar için ve bağımsız oyun üreticilerinin dünyasına girmek isteyenlere zengin bir dünya sunabilen bir oyun. Sıradışı görsellerini bir kenara bırakacak olursak ekranı sarsarak gerçekleştirebileceğiniz kontroller harikulade. Zorluk ayarıyla da meydan okuyan bu oyun sizi sarmaladı mı ekrandan kopmanız oldukça zor olacak.

YORUMLAR