Mars: Mars 4 (ios)

Mars: Mars

4
Mars: Mars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mars: Mars mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Mars: Mars kolay bir şekilde oynayabileceğiniz; fakat ustalaşması zor olan, bir kere oynadıktan sonra bağımlılığa dönüşebilen mobil oyunlardan bir tanesi.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan Mars: Mars'ta Kızıl Gezegen'i keşfetmek için zorlu şartlarla mücadele ediyoruz. MarsCorp adlı bir firma Mars'a insan taşıyarak ilk özel Mars'a yolculuk girşimini başlatmak istiyor. Biz de bu firmanın Mars yolculuklarına katılarak tarih yazmaya çalışıyoruz. Fakat bu iş sandığımız kadar kolay olmuyor; çünkü Mars'a indikten sonra Mars yüzeyinin çetin şartlarıyla karşılaşıyoruz.

Mars: Mars'ta temel amacımız sınırlı yakıta sahip jetpackimizi kullanarak kontrol noktaları arasında yolculuk etmek. Bir kontrol noktasından havalandıktan sonra diğer kontrol noktasına inebilmek için havada belli bir süre kalmamız gerekiyor. Ekrana dokunarak ihtiyaç duyduğumuzk adar jetpackimizi ateşliyoruz ve doğru iniş yapmaya çalışıyoruz. Karşımıza küçük kara delikler gibi engeller çıkabiliyor, bu nedenle reflekslerimizi de kullanmamız gerekmekte.

Mars: Mars'ı tek dokunuşla oynayabiliyorsunuz; fakat yüksek puan yakalamak büyük çaba gerektiriyor. Eğer zoru başarmayı seviyorsanız Mars: Mars sizi tatmin edecektir.