Max Steel

Max Steel
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur.

Sonsuz koşu oyunlarıyla aksiyon oyunlarının elementleri bir araya getirmiş olan Max Steel, aksiyon severlerin beğeneceğini düşündüğüm orijinal bir oyun. Temple Run tarzı 3 şeritli sonsuz koşu oyunlarına benzeyen Max Steel, aynı zamanda aksiyon öğeleriyle de tarzını canlı tutuyor.

Çizgi roman tarzı grafiklere sahip olan oyunda hikayeyi grafiklere adapte etmiş olmaları ve ince detaylandırılmış olması dikkat çekiyor. Arada çıkan animasyon sahneleri de oyuna heyecan katan öğelerden.

Eğlenceli, hızlı ilerleyen bir oyun olan Max Steel'de bir çok doğal engelle dolu bir kanyonda koşuyorsunuz. Fakat bu kanyon oldukça tehlikeli zira kaktüslerden kayalara kadar pek çok engel var. Bunları sağ, sol, aşağı, yukarı yaparak aşmaya çalışıyorsunuz. Yine benzerleri gibi bu sırada altınları toplamanız gerekiyor.

Buna ek olarak ilerledikçe karşınıza robotumsu yaratıklar çıkıyor ve bunlarla dövüşmeniz gerekiyor. Bunlara karşı hızlı olmanız ve ateşlerinden kaçmanız yenmenize yetiyor. Fakat arada çıkan bölüm sonu canavarı tarzında daha güçlü yaratıklara karşı silah ve özel güçlerinizi kullanmanız gerekiyor.

Aksiyon ve koşu oyunlarını seviyorsanız, Max Steel oyununu indirip denemenizi tavsiye ederim.