METAL SLUG 3 1.2 (ios)

METAL SLUG 3

1.2
METAL SLUG 3
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

METAL SLUG 3 klasik eğlenceyi iOS cihazlarımıza taşıyor

METAL SLUG 3 eğer 90'lı yıllarda çocukluğunuzu atari salonlarında geçirdiyseniz hatırlayacağınız eğlenceli bir atari oyunuydu.

Jetonlarımızı harcadığımız bu 2 boyutlu aksiyon oyunu dönemin en gözde oyunları arasındaydı. Yaklaşık 15 sene önce yayınlanan bu NEOGEO oyunu aradan geçen zamanın ardından mobil cihazlar için elden geçirilerek SNK tarafından yeniden yayınlandı ve artık oyunu iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'lerimizde oynayabiliyoruz.

METAL SLUG 3'ün iOS versiyonu atari salonlarında oynadığımız arcade versiyonuyla anı grafikleri ve sesleri içeriyor. Oyunda yenilenen tek şey dokunmatik sisteme uyarlanan kontrol yapısı. Bunun yanında oyunda oynamak istediğimiz bölümü seçmemizi sağlayan "MISSION MODE" oyuna eklenmiş.

METAL SLUG 3'de 4 farklı kahramanımızdan birini seçerek oyuna başlıyoruz ve çılgın düşmanlarımıza karşı dünyayı kurtarmaya çalışıyoruz. METAL SLUG serisinin 3. oyunda tanklar gibi savaş araçlarını kullanabildiğimiz gibi develer gibi eğlenceleri binekleri de kullanabilmekteyiz. Oyundaki temel amacımız bölümleri geçerek güçlü bölümsonu canavarlarıyla karşılaşmak ve onları yenmek. Bölümler sırasında ateş gücümüzü artıran birçok farklı bonusu toplayabileceğimiz gibi esirleri kurtararak bize yardımcı olmalarını sağlayabiliyoruz.

METAL SLUG 3 Bluetooth üzerinden eğlenceyi arkadaşlarımızla paylaşmamıza ve oyunu çoklu oyuncu modunda oynamamıza imkan tanıyor.

YORUMLAR