Miami Zombies

Miami Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Miami Zombies eğlenceli bir zombi oyunudur

Miami Zombies iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'leiniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir zombi oyunudur.

Miami Zombies'de zombi kıyametinde hayatta kalmaya çalışan bir askeri yönetiyoruz. Kahraman askerimiz hayatta kalma mücadelesinde plaj, otopark, şehir içi gibi farklı alanlarda zombilerle yüzleşiyor ve heyecan dolu anlar yaşıyor. Oyundaki temel amacımız zombiler tarafından ısırılmadan yok edebildiğimiz kadar zombiyi yok etmek ve Miami'yi zombi tehlikesinden kurtarmak.

Miami Zombies bolca aksiyon sunan bir savunma oyunu olarak düşünülebilir. Oyundakiş kahramanımız zombilerle karşılaştığı farklı görevlerde sabit bir savunma hattı kuruyor ve üzerine akın akın gelen zombilerin bu hattı geçmesini önlemeye çalışıyor. İlk başta tabanca gibi basit silahlarla görevlere başlayan kahramanımıza oyunda ilerledikçe ve para kazandıkça yeni silahlar alabiliyoruz ve savunmasını güçlendirebiliyoruz. Miami Zombies'de kritik durumlarda silahlarımızın yanında bomba gibi ek seçenekler de kullanabiliyoruz ve zor anlarda kendimizi kurtarabiliyoruz.

Miami Zombies görsel olarak tatmin edici seviyede grafkler sunmakta. Oyun akıcı olarak çalışıyor ve kolayca oynanabiliyor. Eğer zombi oyunlarını seviyorsanız Miami Zombies'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR