MimeChat

MimeChat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MimeChat, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde mesaj gönderirken kendi oluşturduğunuz hareketli karakterleri göndermenizi sağlayan ücretsiz bir iOS mesajlaşma uygulaması.

MimeChat, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde arkadaşlarınız ile yapacağınız mesajlaşmalarına yeni bir soluk kazandırak ve mesajlaşırken çok daha fazla eğlenmenizi sağlayacak olan ücretsiz bir iOS mesajlaşma uygulaması.

Uygulama mesajlaşma uygulaması olmasına öyle ama aslında normal bildiğiniz mesajlaşma uygulamalarından değil. WhatsApp, Skype ya da diğer mesajlaşma uygulamalarından farklı olarak emoji ve sticker dışında kendi oluşturduğunuz karakterlerin animasyonlu hareketlerini gönderme imkanı sunan uygulama, böylece dile getirmek istediklerinizi hem daha eğlenceli hem de daha güzel ifade etmenizi sağlıyor.

Sevdiğinize günaydın demenin ya da onu sevdiğinizi söylemenin bile çok eğlenceli bir hal alacağı uygulama üzerindeki karakterler tamamen düzenlenebilir ve kişiselleştirilebilir. Bu nedenle kendinizin bile görsel bir karakterini oluşturarak tanıdıklarınıza mesaj gönderirken kullanabilirsiniz.

Göndereceğiniz mesajlarda bir ya da daha fazla sayıda karakteri aynı anda gönderebiliyorsunuz. Hareketli animasyonlara sahip olan karakterler, mesajlarınızı iletirken, karşınızdaki kişinin yanağına da bir tebessüm kondurabiliyor.

Son derece monotonlaşan mesajlaşma kategorisine kazandırdığı hava sayesinde kısa sürede sevilen uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize yüklemek için ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Fakat uygulama içerisinde para karşılığında satın alabileceğiniz seçenekler bulunuyor.

YORUMLAR