Minecart Chase 1.6 (ios)

Minecart Chase

1.6
Minecart Chase
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Minecart Chase, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

Minecart Chase, biraz eski olmasına rağmen hala aynı tadı veren harika bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz oyunda, maden arabasına atlayıp eğlenceli bir maceraya atılıyor ve dünyaca ünlü arkeolog Harrison Jones'a yardımcı olmaya çalışıyoruz. Her yaştan insanın keyifle oynayacağı bu eğlenceli oyuna şimdi biraz daha yakından bakalım. 

Arcade oyunları görünce her zaman heyecanlanmışımdır. Minecart Chase'de bu oyunlardan biri ve oyuna ilk başladığınız andan itibaren sizi kendine bağımlı hale getiriyor. Dönemine göre çok güzel grafiklere sahip olan oyun 2 boyutlu olmasıyla dikkat çekiyor. Başlangıçta klasik aracı seçerek oyuna hızlı bir giriş yapıyoruz ve tutorial sayesinde anında bilgileniyoruz. Daha sonra ise ne olduğunu anlamadan birden kendimizi maceranın içinde buluyoruz. Arkamızdan bir düşman geliyor ve ona yakalanmamak için ilerleyebildiğimiz kadar ilerliyoruz. 50'den fazla görevi yapıp, yeteneklerimizi ve maden aracımızı geliştirebiliyoruz. 

Oynamaya başladıktan sonra bağımlısı olacağınız Minecart Chase'i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denemenizi kesinlikle öneririm.

YORUMLAR