Miner Man

Miner Man
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Miner Man ücretsiz olarak iOS cihazlara sunulan, zamana karşı yarışarak yüksek skor elde etmeye çalıştığınız bir beceri oyunudur.

Klasik video oyunları tarihine nokta atışı yapan bir alternatif olarak Invictus Games'in yeni mobil arcade oyunu Miner Man, strateji ve beceriyi birbirine boyayarak ortaya çok güzel bir yapım ortaya çıkarıyor. Birbirinden farklı 10 eğlenceli madenci karakterle dağlar boyunca yola çıkacağınız serüvende size tanınan süre içerisinde olabildiğince hızlı kazıp hazineleri ele geçirmelisiniz.

Miner Man'in basit oynanış yapısı ve canlı grafik tarzıyla sıradan bir beceri oyunu oynamadığınızı hemen anlıyorsunuz. En azından bu kategorideki akımın çok fazla olduğunu düşünecek olursak. Toplayacağınız altın miktarına göre artan yüksek skorunuz oyundaki yegane amacınız. Bu anlamda Miner Man klasik bir arcade oyunu olarak çizgisinden şaşmıyor. Ancak oyunun temel amacı sizi sıkacak olursa burada da karakter çeşitliliği devreye giriyor ve birbirinden farklı tiplere sahip madencilerinizle sürekli değişmekte olan haritalarda kazı maceranıza başlıyorsunuz.

Olabildiğince çabuk kazmalı, olabildiğince derine inmelisiniz. Her bölümde tanınan belirli süre, yetiştirememeniz takdirinde başınıza inecek koca bir kaya parçası olarak değerlendiriliyor ve aldığınız altınlarla kalıyorsunuz. Oyunun leaderboard desteği ve arkadaşlarınızla yarıştıracağınız puan sistemi yüksek skor anlamında bir rekabet ortamı sağlayabiliyor, elbette bu tarz oyunlardan hoşlanan bir çevreye sahipseniz. Bunun dışında Miner Man'i klasik bir atari oyunundan ayıran farklı bir özellik yok. En azından karakterlere özel güç vb. şeyler atansaydı veya oyunda kazanılan altınla satın alınabilecek eşyalar olsaydı Miner Man'in ömrü biraz daha uzayabilirdi.

Piksel grafik stilli beceri oyunlarından ve refleks isteyen yapımlardan hoşlanıyorsanız Miner Man'e bir şans vermenizi öneriyor, karakterinizi seçip elinize küreğinizi almanızı istiyorum.

YORUMLAR