MiniDrivers 1.0 (ios)

MiniDrivers

1.0
MiniDrivers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MiniDrivers iOS cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir yarış oyunu.

MiniDrivers iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlence odaklı bir yarış oyunu olarak dikkatlerimizi çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu eğlenceli oyunda minyatür görünümündeki yarıçıların kontrolünü ele alıyor ve rakiplerimizle kıyasıya bir mücadeleye giriyoruz.

Dünya üzerinde milyonlarca insan tarafından beğeniyle takip edilen MiniDrivers serisinden türeyen bu oyunda kendi hikayemizi kendimiz yaratıyoruz. Belirli kalıplara sıkışıp kalmadan dilediğimiz her eylemi yapmakta özgürüz. Sunulan farklı oyun modları MiniDrivers'tan alınan keyfi artırıyor.

Modlar arasında turnuva modu, sezon modu ve çevrimiçi turnuva modu bulunuyor. Açıkçası çevrimiçi oyun modu en fazla ilgimizi çeken seçenek oldu. Gerçek oyunculara karşı mücadele edebildiğimiz için daha fazla keyif aldık. Fakat internet bağlantınız yoksa veya kendi kendinize pratik yapmak istiyorsanız diğer modları da seçebilirsiniz.

Oyunda pek çok farklı tasarıma sahip araç mevcut. Beğenilerimize hitap edeni seçmekte özgürüz. Dahası, seçtiğimiz aracı güçlendirebilme imkanımız da var. Bu sayede mühendislik yönümüzü konuşturabilir ve aracımızı çok daha iyi bir seviyeye çekebiliriz.

Sonuç olarak MiniDrivers, mobil cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir yarış oyunu. Eğer siz de ilginç bir yarış deneyimi yaşamak istiyorsanız MiniDrivers'a mutlaka göz atmalısınz.

YORUMLAR