Miracle Merchant 1.0 (ios)

Miracle Merchant

1.0
Miracle Merchant
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Miracle Merchant, iPhone ve iPad cihazlardan oynanabilen farklı konusuyla kart oyunlarının sıradanlığını ortadan kaldıran keyifli bir tür mobil kart oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Miracle Merchant mobil oyunu, bir simyacı çırağı olarak yaratıcı iksirler üretebileceğiniz farklı bir tür kart oyunudur.

Mobil kart oyunlarının sıradanlığını ustalıkla aşmış bir yapım olan Miracle Merchant mobil oyunu, oyunun içeriğine kattığı temayla klasik solitaire tarzı bir oynanışı olan oyunu renklendirmiş. Oyunun size sunduğu günlük görevlerde, bir simyacıya çıraklık edecek ve müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarına göre iksirler üreteceksiniz.

Yaratıcılığınızı konuşturacağınız iksir yapımlarında rastgele dağıtılmış destenin içinden uygun kartları kombine ederek gerekli iksiri ortaya çıkaracaksınız. 40’tan fazla iksir oyunda yer alırken, Miracle Merchant mobil uygulaması size bildirimler göndererek günlük görevleri tamamlamaya teşvik edecek. Unutmayın günlük iksir görevlerini tamamladıkça liderlik tablosunda üst sıralara tırmanacaksınız.

Günlük görev sorumluluğunu üstlenerek de kendinizi gerçekten bir simyacı çırağı olarak hissedeceksiniz. Mobil kart oyunlarının tekdüzeliğinden sıkıldıysanız Miracle Merchant mobil oyunu sizin kart oyunlarına karşı ön yargılarınızı kırabilir. Sıkılmadan oynayacağınız Miracle Merchant mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR