Mobil Onay

Mobil Onay
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobil Onay, ıslak imza süreçlerini kısaltan, işinize hız ve verimlilik kazandıran bir Turkcell servisidir.

Mobil Onay, bir Turkcell servisi olup önemli belgelerinizi Mobil İmzanız ile imzalama kolaylığı sunar. Islak imza süreçlerini ortadan kaldırarak zamandan tasarruf etmenizi sağlayan uygulama ile imzalanan belgelerin doğruluğunu da kontrol edebilirsiniz.

Aktif bir Mobil İmza aboneliği gerektiren uygulama ile tarafınıza gönderilen belgeleri hızlıca imzalayabilir (Aynı anda birden fazla belgeyi imzalayabilirsiniz.) ve e-posta olarak gönderebilirsiniz. Daha önce imzalanmış dosyalar için kimlerin imzaladığını görebilir, imzanın doğru olup olmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz. Uygulama ile imzaladığınız tüm belgeler ıslak imza ile imzalanmış belgeler ile yasal olarak aynı geçerliliğe sahiptir.

Mobil İmza abonesi olduğunuz numarınızı ve parolanızı (sizin izniniz dışında başkalarının belgelerinizi görüntülemesini engellemek için gereklidir.) girerek “Uygulama ile eşleştir” butonuna dokunduğunuzda Mobil Onay’ı kullanmaya başlayabilirsiniz. İmzalamanız gereken, imzaladığınız ve imzalayıp gönderdiğiniz belgeler ayrı ayrı listelenir ve siz silmedikçe belgeler saklı tutulur.

Not: MOBIL ONAY uygulaması aktif bir Mobil İmza aboneliği gerektirmektedir. Faturalı hatlar için aylık 2,5 TL, Faturasız hatlar için haftalık 0,65 TL olarak ücretlendirilmiştir.

YORUMLAR