Mobile Strike 3.09 (ios)

Mobile Strike

Mobile Strike
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mobile Strike, kendi devletinizi kurup oluşturduğunuz orduyla birlikte eğlenceli vakit geçirebileceğiniz mobil bir oyun.

Mobile Strike oyununda kendi devletinizi kurup yönetebiliyorsunuz. Aynı zamanda bir devletin en önemli ihtiyacı olan ordunuzu da yine aynı oyun içerisinde geliştirebilirsiniz. iOS platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun size cumhurbaşkanı olma hissini fazlasıyla yaşatabilir.

Oyuna bir rehber eşliğinde başlıyorsunuz ve bu rehberin konuşması bittiğinde sizi eşsiz ve kendisine hayran bırakacak bir macera başlıyor. Mobile Strike oyununda hemen ordunuz kurmalı ve düşmanlara karşı bir an önce önlem almalısınız. Çünkü yeni kurulan bir devletin ordusu olmazsa düşmanlar tarafından o ülke yok edilmek istenebiliyor. Bu yüzden askerlerinizi geliştirebileceğiniz laboratuvarlara ihtiyacınız var. Laboratuvarın yanı sıra diğer ittifak devletlerinizle haberleşebilmeniz için de bir uzay üssüne ihtiyacınız var. İhtiyacınız olan tüm bu binaları dükkandan alıp hemen kurun.

Dünya genelinde bulunan milyonlarca Mobile Strike kullanıcısıyla iletişim kurabilir ve bu iletişimin sonunda ittifak birleşmesi yapabilirsiniz. Yani herhangi bir saldırı anında ittifak kuvvetlerinize ait askerler devreye girecek ve devletinizi koruyacak. Veya tam tersi bir durumda sizin ordunuz ittifak devletini korumaya gidecektir.

Savaşmayı, biriktirmeyi ve stratejik hamle yapmayı öğreten bu oyun sizlere saatlerce süren bir eğlence vadediyor.