Modifiyeli Şahin Park Etme

Modifiyeli Şahin Park Etme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Modifiyeli Şahin Park Etme, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi şahin kullanma, sürme, park etme oyunu.

Modifiyeli Şahin Park Etme, iPhone ve iPad cihazlarınızda hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz en iyi şahin kullanma oyunu diyebilirim. Her ne kadar görsel olarak günümüz oyunlarından geri kalsa da gerek modifiye seçenekleriyle gerekse de sürüş hissiyatı ile iOS platformunda öne çıkıyor.

Modifiyeli Şahin Park Etme, isminden ötürü basit bir park etme oyunu algısı oluştursa da aslında oldukça detaylı hazırlanmış bir oyun ve ücretsiz olmasına karşın şaşırtıcı derece fazla seçenekler sunuyor. Orta kalitede görsellerle bizleri karşılayan şahin sürme oyununda hem dar alanda drift yaparak asfaltı ağlatma deneyimi yaşabiliyorsunuz, hem de park etme yeteneğinizi konuşturabiliyorsunuz. Her iki oyun seçeneğinin de oldukça keyifli olduğunu söyleyebilirim.

Kolaydan zora doğru giden 100’den fazla hareketli ve durağan engellerle karşılaşacağınız -süre sınırlı ve normal- bölümde, üç farklı otoparkta park üç farklı drift haritasında drift yeteneğinizi test eden şahin park etme oyununda arabanızı boyayabiliyor, jantlarını değiştirebiliyor, egzozu değiştirebiliyor, spoiler seçimi yapabiliyor hatta plakasını bile değiştirebiliyorsunuz.

Farklı kamera açılarıyla oynama seçeneği sunan simülasyon oyununun kontrol sistemini de beğendim. Soldaki orjinal logolu direksiyon simidi, sağdaki vites kolu ve gaz – fren pedalı oldukça hassas yapıda, tepkimeleri oldukça iyi.

YORUMLAR