MojiMe 1.0 (ios)

MojiMe

1.0
MojiMe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MojiMe uygulamasıyla iPhone ve iPad cihazlarınızdaki WeChat uygulaması için animasyonlu emojiler yaratabilirsiniz.

MojiMe uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz emoji uygulamalarından bir tanesi ve WeChat uygulamasıyla birlikte çalışıyor. Dolayısıyla cihazınızda WeChat'in olduğundan emin olmanız gerekiyor ancak oldukça eğlenceli anlar sunabilmesi nedeniyle kullanmaya değeceğine inanıyorum.

Uygulama temel olarak kendi profil fotoğrafınızdan bir emoji ya da etiket yaratmanıza olanak sağlıyor. Bu emojilerin oldukça eğlenceli ve ilgi çekici şekilde hazırlanıyor olmaları ise bir diğer dikkat çekici nokta. Eğer kendinizin yanında bir arkadaşınız için de aynı işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız bunu yapmak da oldukça kolay.

Etiketlerin animasyonlu olarak hazırlanmaları sayesinde elde edilen sonuçların yeterince ilgi çekici olduğu ortada. Hem kendiniz hem de aileniz veya arkadaşlarınız için oldukça güzel sürprizler hazırlamak MojiMe ile neredeyse çok basit hale geliyor.

Uygulamada bulunan tema ve karakterlerin oldukça çeşitli bir şekilde hazırlanmış olmaları her kullanıcıya hitap eden tarzda emojiler yaratılabilmesine de olanak tanıyor diyebilirim. Tüm arkadaşlarınıza hazırladığınız etiketleri WeChat üzerinden kolayca gönderebiliyorsunuz.

Dileyen kullanıcıların Facebook üzerinden paylaşım gerçekleştirmeleri de mümkün. Eğer daha sonra kullanmak isterseniz emojilerinizi kaydederek ilerisi için saklayabiliyorsunuz. WeChat deneyiminizi geliştirmek ve daha eğlenceli sohbetler yaşamak istiyorsanız MojiMe'ye göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR