Moldiv 1.2 (ios)

Moldiv

1.2
Moldiv
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,980

  • Üretici

    JellyBus Inc.

Elinizdeki fotoğrafları düzenlemek ve bunlardan bir kolaj oluşturmak için Moldiv uygulamasını deneyebilirsiniz.

Moldiv uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınız için hazırlanmış bir iOS uygulaması ve elinizdeki fotoğraflardan çok güzel kolajlar oluşturmanıza imkan veriyor. Pek çok farklı çerçeve barındıran uygulama aynı zamanda profesyonel düzenleme seçeneklerine de imkan tanıyor. Bu fotoğraf efektlerinin yanında aynı zamanda çeşitli dekoratif efektler ve damgalar da barındıran uygulama tamamen ücretsiz.

Hazırladığınız fotoğraf kolajlarını aynı zamanda Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarınızda da kolayca paylaşarak hem aileniz hem de arkadaşlarınıza gösterebiliyorsunuz. Tek bir çerçevede tam 9 fotoğrafa kadar birleştirme yapmanıza olanak veren uygulama aynı zamanda çoklu fotoğraf seçimine ve ekran oranına kadar pek çok detayı ayarlamanıza da imkan veriyor.

34 tane efekt, matlık ve şeffaflık kontrolü, zoom ve döndürme yapabilme, renk dengesini ayarlayabilme gibi pek çok gelişmiş özellik de Moldiv uygulamasının bünyesinde yer alan yeteneklerden bir kaç tanesi. Eğer diğer paralı uygulamalardan sıkıldıysanız Moldiv'in gelişmiş özelliklerini en azından bir defa denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR