Molto

Molto
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Molto, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz gelişmiş ve modern bir e-posta istemcisidir.

Bu program maalesef artık indirilebilir durumda değildir. Eğer alternatiflere göz atmak isterseniz İletişim kategorimize göz atabilirsiniz.

Molto, iOS kullanıcılarının iPhone ve iPad cihazları üzerinde kullanabilecekleri modern görünümlü ve gelişmiş özelliklere sahip bir e-posta istemcisidir.

Yaptığınız iş veya bulunduğunuz konum nedeniyle gün içerisinde arkadaşlarınız veya müşterilerinizle sürekli olarak e-posta aracılığıyla etkileşim halindeyseniz, Mondo eminim ki işinizi çok ama çok kolaylaştıracaktır.

E-postalarınızı çok daha modern ve verimli bir kullanıcı arayüzü üzerinde görüntülemenize ve e-posta içeriklerine çok daha rahat bir şekilde göz atmanıza olanak sağlayacak uygulama, kullanıcıların tüm isteklerine cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Özellikle sizin için kişisel veya iş, görev veya eğlence, e-posta veya içerik gibi farklı başlıklardaki içerikleri otomatik olarak algılayan uygulama, istediğiniz başlık altındaki e-posta veya içeriklere kolayca ulaşmanıza olanak sağlar.

Bir e-posta istemcisinden daha çok bir mesajlaşma uygulaması olarak bile kullanabileceğiniz Molto; Hotmail, Gmail, Yahoo, POP3 ve IMAP gibi birçok e-posta servisi ve altyapısı için destek sunmaktadır.

Farklı bir e-posta kutusu deneyimine hazırsanız Molto'yu hemen iOS cihazlarınız üzerine indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.